KLUB kontakt akce pro nezadané pobyt reference fotogalerie KLUB APN o nás akce-zájezdy aktuálně reference FOTO

SEZNAMKA BEZPARTNERA- AKCE pro NEZADANÉpro nezadane
pro nezadane
zážitková a cestovní kancelář pro nezadané
Aktivní nezadaní, s.r.o.

Dana a Láďa Hanouskovi
mobil: 775 574 939

email: info(zavinac)akcepronezadane.cz

Pojistění záruky proti úpadku: Generali pojišťovna a.s.

IČ:02616017, DIČ: CZ02616017
třída Edvarda Beneše 1555/22, Hradec Králové
C 33206 vedená u Krajského soudu v Hradci KrálovéNaše historie:

Kdybychom měli odpovědět na otázku, jak dlouhou dobu se již seznamováním zabýváme, zřejmě bychom nedokázali určit rok, měsíc či den, který by se za onen startovací mohl jednoznačně považovat. Důvodem je zejména to, že jsme již před několika lety začali zvát naše přátele a jejich známé ke strávení pohodových víkendů na chalupě - v krkonošské přírodě. Vždy jsme si udělali zábavný program (ať už to bylo v zimě, nebo v létě) a výsledkem bylo načerpání dalších sil a zážitků do nového pracovního týdne.

zakladatel
Protože se nejednou stalo, že se sešlo více lidí, kteří se navzájem neznali a během pobytu našli mezi sebou tolik vzájemných sympatií, že z nich vznikl zamilovaný pár, rozhodla jsem se, že tuto příležitost k pohodovému seznámení nabídnu i ostatním nezadaným. A tak se zrodila seznamovací agentura BEZpartnera...

Naše filosofie:

Chtěli bychom nabídnout pohodové seznámení těm, kteří se chtějí zbavit samoty, pobavit se s partou lidí a případně si najít partnera pro život, nebo alespoň dobrého kamaráda pro své záliby, a to vše v příjemném prostředí či v přírodě.

Ze zkušeností víme, že tento způsob nenásilného seznámení, kdy se dotyční bez zbytečného stresu velice dobře poznají a sami se již rozhodnou, zda se ještě někdy setkají, je vlastně ideální.
Vzájemné sympatie jsou totiž nalezeny dříve než při chatování a zároveň nehrozí zklamání ze setkání jako při randění "na slepo".

Pokud tedy můžeme pomoci i, VÁM NEZADANÝM, kteří již chtějí poznat toho pravého/tu pravou a přitom nemáte čas nebo příležitost se opravdově seznámit, nebo nemáte dobré zkušenosti s neosobním seznamováním pouze přes dopisování, chat, inzeráty, nebo se Vám zdá naše nabídka seznámení zajímavá,
těšíme se na Vás!

Naše účast na veletrhu:

zakladatel
článek v internetovém deníku


Copyright© Bezpartnera.czPRO ČLENY
NAŠE AKCE
FOTOGALERIE
REFERENCE
ČASTÉ OTÁZKY
darek


Přidej se k nám a zaregistruj se

120x600.gif